П`ятниця, 07.05.2021, 13:27

Пулинський професіний ліцей

Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 85
Статистика
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

   

 

 

 

Відеолекторій «Сучасне рабство», спрямований на запобігання

трудовій експлуатації випускників ПТО.

 


      Кожен випускник навчального закладу, розмірковуючи над своїм майбутнім, перш за все вирішує, яку професію йому обрати. І в цей особливий період життя підлітків, доречною буде допомога у оволодінні навичками самостійного вибору майбутньої професії.

    Загальновідомо, що коли змінюється середовище, в якому живе учень, змінюються його уявлення про себе, свої можливості. У зв’язку з цим актуальними є пошуки точок відліку для самоствердження, самовизначення у майбутньому, збільшення стійкості підлітків у ситуації «мінливості» суспільства, ринку праці.

   З метою допомогти учням зорієнтуватися у світі сучасних професій, здійснити професійне самовизначення з урахуванням психолого-індивідуальних особистісних властивостей, а також з метою популяризації робітничих професій соціальним педагогом та бібліотекарем Пулинського професійного ліцею у школах Пулинського району було проведено заняття з елементами тренінгу «На порозі професійного вибору». В програмі тренінгу використовуються вправи, ігри профорієнтаційного змісту, які дають можливість створити позитивне середовище, в якому учні можуть навчатися новим способам дій і поведінковим реакціям; експериментувати з новими стратегіями у вирішенні проблем; усвідомлено поставитися до вибору майбутньої професійної діяльності.

    В основу даного тренінгу покладена формула вибору професії «Хочу – Можу – Треба». Учні поступово проходили ряд вправ, набуваючи практичний досвід використання цієї формули при вирішенні проблеми професійного самовизначення.

Івановицька ЗОШ І-ІІІ ст..

 

Мартинівська ЗОШ-ІІІ ст..

   

Староолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.

  

 

___________________________________________________________________________________________________________________________

Із проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Такі дані оприлюднили в Українському інституті дослідження екстремізму. Таке явище, як цькування однолітків, поширюється по всьому світу, бо насильницька модель поведінки стає дедалі популярнішою.

Саме з метою попередження протиправної, насильницької поведінки підлітків у Пулинському ліцеї проведено віделекторій «Стоп булінг!», участь у якому взяли представники Пулинського відділення територіального управління юстиції у Житомирській області, методист ліцею та соціальний педагог.

На початку відеолекторію Омельчук А. В. ознайомила учнів з формами та видами булігу (мобінг, кібербулінг та ін..), озвучила результати глобального опитування учнів у школах та ліцеях щодо проблеми булінгу, а також повідомила до яких органів можна звертатися у випадку насильницьких дій та номери гарячих ліній. На завершення заходу було переглянуто відеоролик «Безпечна школа».

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

12 березня 2019 року у Пулинському професійному ліцеї інспектором з ювенальної превенції Радчук О. М. спільно з прокурором Бенедисюком С. В. було проведено профілактичну бесіду з учнями на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність.Булінг (цькування учасників навчального процесу), метою якої стало попередження насильницької та протиправної поведінки серед підлітків.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 27 лютого учні Пулинського професійного ліцею здійснили екскурсію на підприємство «Церсаніт інвест» у. м. Новоград-Волинський.