Субота, 30.05.2020, 02:12

Пулинський професіний ліцей

Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 77
Статистика
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту

   

 

 

 

      Кожен випускник навчального закладу, розмірковуючи над своїм майбутнім, перш за все вирішує, яку професію йому обрати. І в цей особливий період життя підлітків, доречною буде допомога у оволодінні навичками самостійного вибору майбутньої професії.

    Загальновідомо, що коли змінюється середовище, в якому живе учень, змінюються його уявлення про себе, свої можливості. У зв’язку з цим актуальними є пошуки точок відліку для самоствердження, самовизначення у майбутньому, збільшення стійкості підлітків у ситуації «мінливості» суспільства, ринку праці.

   З метою допомогти учням зорієнтуватися у світі сучасних професій, здійснити професійне самовизначення з урахуванням психолого-індивідуальних особистісних властивостей, а також з метою популяризації робітничих професій соціальним педагогом та бібліотекарем Пулинського професійного ліцею у школах Пулинського району було проведено заняття з елементами тренінгу «На порозі професійного вибору». В програмі тренінгу використовуються вправи, ігри профорієнтаційного змісту, які дають можливість створити позитивне середовище, в якому учні можуть навчатися новим способам дій і поведінковим реакціям; експериментувати з новими стратегіями у вирішенні проблем; усвідомлено поставитися до вибору майбутньої професійної діяльності.

    В основу даного тренінгу покладена формула вибору професії «Хочу – Можу – Треба». Учні поступово проходили ряд вправ, набуваючи практичний досвід використання цієї формули при вирішенні проблеми професійного самовизначення.

Івановицька ЗОШ І-ІІІ ст..

 

Мартинівська ЗОШ-ІІІ ст..

   

Староолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.

  

 

___________________________________________________________________________________________________________________________

Із проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Такі дані оприлюднили в Українському інституті дослідження екстремізму. Таке явище, як цькування однолітків, поширюється по всьому світу, бо насильницька модель поведінки стає дедалі популярнішою.

Саме з метою попередження протиправної, насильницької поведінки підлітків у Пулинському ліцеї проведено віделекторій «Стоп булінг!», участь у якому взяли представники Пулинського відділення територіального управління юстиції у Житомирській області, методист ліцею та соціальний педагог.

На початку відеолекторію Омельчук А. В. ознайомила учнів з формами та видами булігу (мобінг, кібербулінг та ін..), озвучила результати глобального опитування учнів у школах та ліцеях щодо проблеми булінгу, а також повідомила до яких органів можна звертатися у випадку насильницьких дій та номери гарячих ліній. На завершення заходу було переглянуто відеоролик «Безпечна школа».

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

12 березня 2019 року у Пулинському професійному ліцеї інспектором з ювенальної превенції Радчук О. М. спільно з прокурором Бенедисюком С. В. було проведено профілактичну бесіду з учнями на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність.Булінг (цькування учасників навчального процесу), метою якої стало попередження насильницької та протиправної поведінки серед підлітків.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 27 лютого учні Пулинського професійного ліцею здійснили екскурсію на підприємство «Церсаніт інвест» у. м. Новоград-Волинський.