П`ятниця, 21.02.2020, 21:08

Пулинський професіний ліцей

Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 74
Статистика
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Друзі сайту

 

Структура та склад Учнівської республіки

Пулинського професійного ліцею

 

Голова Учнівської республіки Боярчук Андрій Миколайович

Представник Голови (заступник) –Загаїнов Юрій Миколайович

Радник Голови –соціальний педагог – Омельчук А. В.

 

Структура Учнівської республіки:

1. Комісія культури та відпочинку

2. Навчальна комісія

3. Інформаційна комісія

4. Правова комісія

5. Комісія туризму та спорту

6. Трудова комісія

 

Склад Учнівської республіки:

 

1. Комісія культури та відпочинку

Голова комісії: Гр. № 191Т –Стрельченко Артем

Члени комісії: Гр. №171Т –Лізунов Роман

Гр. №172Т –Кравець Владислав

Гр. № 192Т-Прохоренко Олексій

Гр. №182 –Ільчук Дарія

Гр. №193О –Кравець Яна

Гр. №181Т –Пивовар Олександра

Гр.№194В –Лонський Костянтин

 

 

2. Навчальна комісія

Голова комісії: Гр. №191Т –Кубарич Василь

Члени комісії: Гр. № 171Т –Бобрик Владислав

Гр. № 182Т –Халімовський Микола

Гр.№172Т – Уколов Олександр

Гр. № 192Т - Зімін Олексій

Гр. №181Т –Курилко Артем

Гр.№194В –Мельниченко Олег

Гр. № 193О -Вакулюк Віталій

 

3. Інформаційна комісія

Голова комісії: Гр. № 191Т –Капітанчук Владислав

Члени комісії: Гр. № 171Т –Дзюбак Ярослав

Гр. № 192Т - Цаль Сергій

Гр. №182Т – Чуян Анна

Гр. №181Т –Міщук Владислав

Гр. № 172Т –Забродський Артем

Гр.№194В –Степанчук Олег

Гр.№193О –Кулик Дар’я

 

4. Правова комісія

Голова комісії : Гр. № 171Т –Дзюбак Ярослав

Члени комісії: Гр. № 172 Т –Савицький віталій

Гр. № 191Т -Матюшенко Владислав

Гр. № 182Т –Зінченко Віталій

Гр. № 192Т – Коберник Олександр

Гр. №193О –Андрійчук Аліна

Гр. №181Т –Іванисько Іван

Гр. №194В –Кучер Дмитро

 

5. Комісія туризму та спорту

Голова комісії: Гр. № 191Т –Боровський Родіон

Члени комісії: Гр. № 171Т –Супрунчук Володимир

Гр. № 172Т –Ковальський Валентин

Гр. № 182Т-Ткачук Назарій

Гр. № 192Т – Наумчук Максим

Гр. №193О- Бусько Вікторія

Гр. № 181Т –Бахур Максим

Гр. №194В –Продоус Дмитро

 

 

6 . Трудова комісія

Голова комісії: Гр. № 191Т –Димнич Максим

Члени комісії: Гр. №171Т –Лаговський Андрій

Гр. № 172Т – Євдокімов Андрій

Гр. №181Т –Скрипник Володимир

Гр. №182Т – Теслюк Максим

Гр. №193О- Левандовська Вікторія

Гр. №194В –Оскірко Іван

Гр. №192Т –Хмельницький Максим

 

Старости груп: Гр. № 171Т – Загаїнов Юрій

Гр. № 172Т – Федоренко Авенір

Гр. № 191Т –Капітанчук Владислав

Гр. № 192Т – Матвеєв Михайло

Гр. № 182Т -Боярчук Андрій

Гр. №193О - Кондрачук Дар’я

Гр. № 181Т –Міщук Владислав

Гр. №194В –Беляєва Олена

 

Голова старостату - Група № 192Т-Матвеєв Михайло

 

Голова Ради гуртожитку – Гр. №194В- Ковтонюк Дмитро

 

Голова Ради музею - Гр. №193-О –Кравець Яна

Голова Ради Бібліотеки - Гр. №191Т-Димнич Максим